Сортировать по:
На странице:
1   2   след >>показать все
Отзывы:

Натуральная пастила без сахара Ароматная Груша

Все время покупали эту пастилу разных видов и все было ок. В последний раз взяли - и у детей (2 года и 4 года) жуткая аллергия по всему телу, расчесали вплоть до дерматитов. Ели вишневую и грушовую. Наверное начали добавлять какие то аллергические красители. Больше покупать этот продукт не будем. Дети сейчас на противоаллергических препаратах сидят:(

Галина 31.01.2020

Натуральная пастила без сахара Веселая Морковка

Брала маленькую упаковку на пробу - вкусная!

Ольга 28.07.2017
1   

ФруТім

Пастила Фрутім - це нові корисні ласощі для дітей і дорослих, які виготовляються лише зі стиглих соковитих фруктів, вирощених на рідній українській землі. У складі немає цукру! Пастила повністю натуральна і не містить барвників, консервантів та підсилювачів смаків. Виробляють її із пюре яблук солодких сортів. Унікальна технологія виготовлення дозволила зберегти всі корисні мікроелементи та навіть пектин. Такі цукерки насичують організм вітамінами і покращують травлення завдяки великому вмісту клітковини. 

ФруТім це найулюбленіші смаки дитинства. Зручна упаковка дозволяє завжди брати цукерки Фрутім із собою в дорогу, школу, спортзал. Ми з радістю доставимо ці натуральні цукерки до будь-якого міста! Львів, Одеса, Дніпро, Харків, Київ Фрутім буде у вас завжди свіжий та смачний!

Ваша корзина пуста.